Odsłony 75 i 76: „Bić albo nie bić?” (PDF)

Odsłony 75 i 76: „Bić albo nie bić?” (PDF)

Grzesio miał przyjemność partycypacji w dyskusji na temat rodziny o modelu średniowiecznym, czyli o takiej, która praktykuje karę cielesną dla dzieci. Wielu rasowych starych wychwalało klapsy jako nauczkę wysoce efektywną, nieporównywalną do niczego, wręcz inteligentną.

Rzeczywiście, Grzesio do dzisiaj pamięta każde lanie! Aha, więc logicznie rzecz biorąc, bicie i przemoc są korzystne! Niestety, jest ten… eee… odwrotnie. Dlaczego?! Odpowiedź kryje się właśnie w tym stwierdzeniu: „Do dzisiaj pamięta KAŻDE LANIE.”. Jeszcze nie dociera? To poczytaj…

Format PDF (12 stron A5, wielkość pliku 1.0 MB) – 2 części Pobierz 2 części publikacji Bić albo nie bić? w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s