Odsłona 74: „Czy w ogóle warto czytać?” (PDF)

Odsłona 74: „Czy w ogóle warto czytać?” (PDF)

W dobie kompulsywnej wymiany informacji poprzez internet, ślęczenie nad książką przypomina zasuwanie po autostradzie dorożką. Po co marnować czas oraz energię na pochłanianie długich publikacji, gdy wieści ze świata same pchają się do drzwi, a każdy kawalątek wiedzy wygrzebiemy piorunem przy użyciu nieomylnej, wszędobylskiej, wszechmocnej szperaczki Google?

Zapoznajmy się zatem z generacją „F”, wyhodowaną na pożywce elektronicznych bajtów i podumajmy: czy w ogóle warto czytać?

Format PDF (8 stron A5, wielkość pliku 1.5 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Czy w ogóle warto czytać? w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s