Odsłona 8: „Siniak” (PDF)

Odsłona 8: „Siniak” (PDF)

Opowieść o specyficznych zainteresowaniach Grzesia Polaka pogrzebami oraz o siniaku Jolki (czyli Jolki przed siniakiem i Jolki po siniaku).

Oba wątki egzystencjalne miały niewątpliwie wpływ na wykreowanie cech charakterologicznych bohatera. Umiał także zaobserwować dziwne reakcje innych i wyciągnąć nad wyraz mądre wnioski, z których nie potrafił jednak skrzystać w życiu. Cenny tekst na temat ślepej wiary w coś absurdalnego oraz jak łatwo wykształcić grupę adoratorów. Ty też możesz mieć grupę wyznawców już dzisiaj, zatem nie zwlekaj!.

Format PDF (11 stron A5, wielkość pliku 0,7 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Siniak w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s