Listy do Polski 27: „Jak te bursztyny na niebie” (PDF)

Listy do Polski 27: „Jak te bursztyny na niebie” (PDF)

Dwuznaczność ubezpieczenia polega na tym, że przezorny nie musi się przesadnie ubezpieczać (bo już jest roztropny). Współczesny świat wypełniają podobne ambiwalencje, niezrozumiałości, kontrowersje.

Na przykład, jak byśmy zareagowali, gdyby Rihanna bądź Eminem zaczęli nagle lansować Polskę? Opinia tych popularnych, zagranicznych gwiazd miałaby zapewne większy wpływ na spotęgowanie naszej dumy narodowej, niż namowy krajowego prezydenta Dudy – dziwaczna, niezręczna sytuacja. Grzesio nawet napisał słowa dwóch szlagierów o Polsce, które Rihanna bądź Eminem niedługo zaśpiewają, by wzmóc w nas patriotyzm!

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.6 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 27 - Jak te bursztyny na niebie - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s