Odsłony 93-94: „Kiedy nie można powiedzieć ‚Dość!’” (PDF)

Odsłony 93-94: „Kiedy nie można powiedzieć ‚Dość!’” (PDF)

Rodzice wskazują czcigodność jako drogowskaz rozwojowy i w ogóle zachęcają do wszystkiego, czego sami nie praktykowali przesadnie, więc w duchu tolerują występki, gdy wrzeszczą „Dość tego!”. Z drugiej strony trendem stały się częste zmiany, eksperymentowanie, uaktualnienia itd., czyli nawykowe mówienie „Dość!” by udowodnić, że jest się modnie znudzonym. W tym mętliku nieszczerych, zdewaluowanych „Dość!” trudno wyczuć, kiedy dyrektywa „Dość!” może naprawdę zmienić całe życie.

Format PDF (12 stron A5, wielkość pliku 0.8 MB) – 2 części Pobierz 2 części publikacji Kiedy nie można powiedzieć Dość! w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s