Listy do Polski 26: „Moda na Polskę®” (PDF)

Listy do Polski 26: „Moda na Polskę®” (PDF)

Co mogłoby spowodować, że WSZYSCY Polacy paradowaliby zadowoleni, uśmiechnięci, pewni siebie? Czy chodzi o duże sumy pieniędzy w portfelach? Pośrednio tak, lecz materialne bogactwo nacji jest katalizowane w pierwszym rzędzie pozytywnym usposobieniem. Odpowiedź tkwi w repozycji zamiłowań z zapożyczonego na macierzysty, czyli w promowaniu swojskiego, bowiem takie podejście zagwarantuje u rodaków rosnące poczucie istotności w kraju i na świecie. To nie jest czcza, populistyczna, krętacka propaganda, jeno czysty marketing!

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.8 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 26 - Moda na Polskę - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s