Listy do Polski 28: „Moja Polska alternatywna” (PDF)

Listy do Polski 28: „Moja Polska alternatywna” (PDF)

Wirtualne wiadomości głównego nurtu w Polsce spełniają warunki tak zwanych „wiadomości alternatywnych”, aby sprostać oczekiwaniom swojskich odbiorców. Niestety, rodzimy rynek nie sprzyja rozpowszechnianiu newsów o charakterze „niezależnym”, ponieważ polski odbiorca jest już alternatywny, a poniekąd niezależny. „Niezależni” zatem muszą zrobić COŚ, aby jakoś skusić już niezależnych. Trudno to uzyskać w niezależnym środowisku, więc „niezależni” idą na opak niezależności i od czegoś się jednak uzależniają, a potem tą zależnością starają się nęcić niezależnych.

Skołowani? To poczytajcie…

Format PDF (12 stron A5, wielkość pliku 0.6 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 28 - Moja Polska alternatywna - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s