Listy do Polski 6: „Najatrakcyjniejsza i darmowa oferta eksportowa z Polski” (PDF)

Listy do Polski 6: „Najatrakcyjniejsza i darmowa oferta eksportowa z Polski” (PDF)

O ile opowieści o zagranicznym dobrobycie kuszą młodzież (faza odwracalna), o tyle pobyt w dostatniejszej krainie wyrabia nawyki nie do wyplenienia, o czym Grzesio przekonał się na własnej skórze, gdy nikt chciał mu w Polsce spakować foliówek przy kasie, nalać paliwka do baku czy wyrzucić kosza na śmieci – tak się rozwydrzył!

Nałogi, niestety, trudno wzruszyć przez nawoływanie do patriotyzmu, natomiast reemigracyjne inicjatywy rządowe zalatują demagogią. Za późno, za mało, zbyt mętnie, panie!

Format PDF (7 stron A5, wielkość pliku 0.5 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 6 - Najatrakcyjniejsza i darmowa oferta eksportowa z Polski - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s