Naprawa suszarek na pranie

Naprawa suszarek (Pranie Odsłona 9 - Pranie)

Naprawa suszarek na pranie

Jednak co zrobić ze sflaczałymi dzyndzlami dwóch plastikowych bubli? Wytargał stare, wielkie słowniki angielsko-polskie – próbował je umieścić pomiędzy nóżkami stelaża. Sprytny fortel miał utrzymać urządzenie w stanie rozczapierzenia. Pechowo, śliska powierzchnia syntetycznych rurek zmniejszała tarcie do minimum – ustrojstwo wystrzeliło w górę niczym kamień z procy.

Z mentalnego tumultu wychynęło natchnienie: nie kombinował po swojemu, tylko małpował drogę koncepcyjną niedoskonałych innowatorów przeklętego instrumentarium, obstawiających na wywieranie siły rozciągającej od wewnątrz, kiedy można od zewnątrz! Po co rozpychać – wszak można naciągnąć poprzez wywarcie nacisku na drążki od góry!

Natychmiast wyciągnął z szafy zakurzone hantle. Pewnego dnia, w przypływie ambicji, zakupił różne gadżety do ćwiczeń fizycznych, marząc o aparycji Jamesa Bonda, ale nawet sztangi nie pomogły. Teraz okazały się niezastąpione! Przywiesił ciężarki sprytnymi węzłami po obu stronach pośrodku górnych tyczek. Sznurki momentalnie przybrały naprężenie strun, zaś serce Grzesia zabiło dumą! Zapalił papieroska w nagrodę. Czytaj dalej Odsłona 9 - Pranie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s