Listy do Polski 22: „Nic nie znaczące erraty” (PDF)

Listy do Polski 22: „Nic nie znaczące erraty” (PDF)

Co powoduje, że pozostajemy robieni w konia? „Historia kołem się toczy”, powiedział ktoś mądry, ale czy miał na myśli wydarzenia, których doświadcza nagminnie ród człowieczy poprzez swoje popędy, czy raczej nasze obojętne reakcje na te same wydarzenia? Dlaczego, dlaczego, DLACZEGO nie potrafimy zareagować na ewidentną propagandową manipulację postrzeżeniami społeczeństwa, nawet wobec lawiny dowodów na to, że takowa manipulacja trwała i trwa? Po co prezentować sprostowania, gdy nie wpływają one na sukcesywne wyostrzenie naszych analiz, unikanie tożsamych błędów, lepszą selekcję liderów? Gdzie tkwią korzenie naszej potulnej inercji, dzięki której… „historia kołem się toczy”?

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.6 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 22 - Nic nie znaczące erraty - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s