Odsłona 49: „Nie ma wolnej chwili” (PDF)

Odsłona 49: „Nie ma wolnej chwili” (PDF)

Grzesio bierze się za bary z problemem zasadniczym: jaki jest sens istnienia? Skoro filozofowie mogą bezpardonowo wyłuskiwać opinie na temat istoty życia, to i polak-emigrant ma prawo, panie!

Dochodzi do prawdy nadzwyczaj prostej, spełniającej jednakże rolę pozytywnej podpory w dziwacznym, niewyjaśnionym do końca światku codziennych problemików. Spryciarsko kleci kółeczko ratunkowe, które pozwala mu dryfować w miarę spokojnie na oceanach jestestwa…

Format PDF (8 stron A5, wielkość pliku 0.7 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Nie ma wolnej chwili w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s