Odsłona 33: „Obietnica” (PDF)

Odsłona 33: „Obietnica” (PDF)

Obietnice… Iluż rodziców tkwi w euforii za dotrzymanie słowa danego pociechom? Syn dostaje zapewniony zestaw LEGO (wbrew problemów budżetowych). Ojciec poszedł, jak przyrzekł, z córką do kina (pomimo transmisji ważnego meczu piłki nożnej). Setki zrealizowanych deklaracji i poświęceń, a smarkateria niezadowolona, panie!

Ewaluacja obowiązkowości wobec dziecka jest prostym zadaniem, ale należy pójść głębiej – w labirynty analiz własnego postępowania….

Format PDF (8 stron A5, wielkość pliku 0.7 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Obietnica w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s