Odsłona 22: „Parkingowi” (PDF)

Odsłona 22: „Parkingowi” (PDF)

Nie kto inny, ale parkingowi, udowodnili Grzesiowi raz na zawsze, że teoria konspiracji wcale nie jest żadną hipotezą, lecz rzeczywistością.

Prawda dochodzi do świadomości osobliwą drogą, najczęściej po osobistym dociekaniu przyczyn danego doświadczenia, zatem po dokonaniu minimalnego wysiłku umysłowego. Co ciekawsze, niewiele inteligencji potrzeba na zinternalizowanie stanu rzeczy.

No właśnie… Mówimy „stan rzeczy”, „porządek świata”, „porządek rzeczy”, „tak się rzeczy mają” itd., czyli niejako zakładamy funkcjonowanie odgórnego aparatu ustanawiającego organizację życia w komunach bądź społeczeństwach. Czy zastanawiamy się, kto stoi za utrzymywaniem status quo bez większych rewolt? Kreowanie sztucznej atmosfery konkurencji pomaga nie tylko w pobudzaniu do pogoni za iluzorycznym szczęściem – ta wymyślna taktyka przede wszystkim pogrąża w stagnacji…

Format PDF (11 stron A5, wielkość pliku 0.6 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Parkingowi w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s