Odsłona 90: „Zeromowa” (PDF)

Odsłona 90: „Zeromowa” (PDF)

Propaganda sukcesu wyszła z mody, wyparta przez zeromowę, czyli paplanie o niczym w taki sposób, aby wzbudzić spokój, zadowolenie, a nawet podziw obywateli. Zeromowa to majstersztyk zakulisowych speców od public relations (pracujących w pocie czoła dla organów władzy), uprawiających sztukę frazeologicznego otumanienia odbiorcy do stanu transu, w którym afirmacje są automatycznie egzekwowane.

Warto zdawać sobie sprawę z pandemiczności zeromowy, by zachować resztki jasności umysłu i móc się przygotować nie na zmiany nadchodzące, ale już (cichcem) nadeszłe…

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.5 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Zeromowa w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s