Prawa autorskie

(English version Copyright notice)

Teksty, zdjęcia i rysunki (dalej: „Utwory”) opublikowane na tym blogu objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Urywki utworów (tekstów) – jak i pełne teksty (wpisy) – mogą być użyte na podstawie prawa cytatu (artykuł 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) jedynie pod warunkiem uznania autorstwa zgodnie z poniższymi wymogami:

  • Każdy cytat/pełny wpis musi być dokładnie wskazany w tekście docelowym.
  • Każdy cytat/pełny wpis musi być w widoczny sposób opatrzony imieniem i nazwiskiem twórcy cytowanego utworu („Grzesio Polak”) oraz źródłem, z którego cytat pochodzi (link do oryginalnego utworu na blogu http://grzesiopolak.com).

Tym samym, zdjęcia, rysunki oraz jakiekolwiek inne utwory, niż wymienione powyżej, mogą być użyte w formie nie zmienionej (bez żadnej obróbki bądź edycji), i opatrzone imieniem oraz nazwiskiem twórcy zdjęcia lub rysunku („Grzesio Polak”) oraz źródłem, z którego one pochodzą (link do oryginalnego utworu na blogu http://grzesiopolak.com).

Jakiekolwiek inne użycie utworów, niż opisane powyżej, jest możliwe tylko po otrzymaniu pisemnej zgody autora i właściciela blogu Grzesio Polak (grzesiopolak.com, grzesiopolak.pl), z którym można się skontaktować tutaj.

%d blogerów lubi to: