Odsłona 83: „Przepowiadacz oczywistości” (PDF)

Odsłona 83: „Przepowiadacz oczywistości” (PDF)

Wartościowy tekst, zawierający dwie przepowiednie Grzesia Polaka dotyczące niedalekiej przyszłości. Dlaczego niby nie wziąć jego prognoz poważnie? Wszak wielokrotnie łapiemy się na tym, że coś przewidywaliśmy i to się właśnie spełniło – wówczas plujemy sobie w brodę za nie podjęcie kroków przygotowawczych albo, co gorsza, ze zmarnowanie jakiejś okazji (np. do zrobienia intratnej inwestycji). Pogadajmy więc o tym, co się na pewno stanie – zrzućmy z serca balast chytrze ukrywanych, osobistych przepowiedni (przeczuć) i podzielmy się z bliźnimi pożytecznymi informacjami!

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.7 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Przepowiadacz oczywistości w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s