Odsłona 31: „Życzenia” (PDF)

Odsłona 31: „Życzenia” (PDF)

Czy istnieje coś lepszego od ogromnych, pięknych kartek z wygrawerowanymi złocistym drukiem życzeniami, wręczonymi uroczyście w dni świąteczne, przy okazji urodzin albo w walentynki? Obecnie posuwamy się dalej, wysyłając raczej skopiowanego 100 razy e-maila do 100 osób, ze stosownym zdjęciem oraz tekstem ściągniętymi z sieci. Co za frajda dla odbiorcy, przeżywającego wyróżnienie nie z tej ziemi!

Prestiż życzeń, skądinąd płynących z serca, dewaluuje właśnie oficjalny pretekst… Ale jest coś fajniejszego, niż sztamponowe winszowania!

Format PDF (7 stron A5, wielkość pliku 0.5 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Życzenia w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s