Odsłona 51: „Tablica zarządzeń” (PDF)

Odsłona 51: „Tablica zarządzeń” (PDF)

Nowy Rok to faza postanowień, natomiast bożenarodzeniowa aura powinna obfitować w szczerość. Co więc przyrzekniesz sobie w czasie tego szczególnego okresu życia? Co przybijesz na własnej tablicy zarządzeń? Oby nie instrukcje, jakie pewnego dnia ujrzał Grzesio… Zapoznaj się z fenomenalnym produktem ludzkiej dalekowzroczności.

Świat dobrnął do kresów systemowego absurdu, czego zwiastuny są postrzegalne przez bystrych, wybierających drogę nieobojętności. Jeszcze nigdy tak bardzo rasa ludzka nie potrzebowała odrodzenia autonomii, samostanowienia, nieskrępowania, wiary w indywidualne możliwości, zanim adamowe plemię pożre autokratyczna maszyna. Po co montować roboty, skoro sami się nimi stajemy?

Format PDF (10 stron A5, wielkość pliku 0,9 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Tablica zarządzeń w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s