Odsłona 69: „Sztuka wojny” (PDF)

Odsłona 69: „Sztuka wojny” (PDF)

Krótkie opowiadanko na temat niebezpiecznych (sadystycznych!) tendencji Grzesia, na szczęście wygaszonych w zalążku siłami natury (geny okrutności okazały się zbyt wątłe, aby zdominować jego charakter na dobre).

Rodzice, biorący pewne doktryny nazbyt poważnie, mogą niechcąco wywołać wychowawczy horror. Tak to w sprzyjających warunkach, kotek staje się bodźcem katalizującym interesujące reakcje dojrzewającego urwisa…

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.5 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Sztuka wojny w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s