Odsłony 95-96: „Trudniej skończyć, niż zacząć” (PDF)

Odsłony 95-96: „Trudniej skończyć, niż zacząć” (PDF)

Funkcjonujemy w rzeczywistości, w której niespełna 10% z nas osiągnie co nieco, zaś reszta jest skazana na filozoficzne rozmyślania nad sensem życia (o ile nawet na to mamy czas). Istnienie z tak minimalną szansą na względne ukontentowanie woła wręcz o pomstę do nieba – dlaczego?! Dlaczego mam, do cholery, bez przerwy pod górkę, tak ciężko, tak do dupy?! Cóż uczyniłem złego, by mnie molestować – ot, tak dla czystej rozrywki?!

Na pewno ten beznadziejny stan rzeczy nie jest prawem natury, a prawem czegoś, co dumnie nazywamy… cywilizacją.

Format PDF (19 stron A5, wielkość pliku 1.0 MB) – 2 części Pobierz 2 części publikacji Trudniej skończyć niż zacząć w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s