Odsłony 36 i 37: „Vive la France!” (PDF)

Odsłony 36 i 37: „Vive la France!” (PDF)

Opowieść o pobycie Grzesia w światowej stolicy kultury, zatem w Paryżu. Czyli instrukcje dla tych, którzy pragną osiągnąć maksymalne powodzenie na portalach randkowych.

Wszak Grzesio nie jest turystą przeciętnym, ganiającym od jednego zabytku do drugiego podług wyświechtanego programu przewodnika. Umie zauważyć i docenić prawdziwe skarby obcego kraju, po czym powziąć konkretne kroki w celu zasmakowania francuskiego romantyzmu. Po co latać cięgiem ulicami, gdy mamy dobę internetu?!

Format PDF (26 stron A5, wielkość pliku 3.6 MB) – pobierz tutaj (2 części) Pobierz 2 części publikacji Vive la France! w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s