Listy do Polski 16: „WARA, czyli scalenie narodowe” (PDF)

Listy do Polski 16: „WARA, czyli scalenie narodowe” (PDF)

Po tułaczkach wertepami świata, Grzesio w końcu dociera do kraju rodzinnego, by unurzyć się w swojskie (białe katolickie polsko brzmiące o surowych twarzach) tłumy. Zimno, szaro, drogi podziurawione, ale Grzesio jest szczęśliwy i niepomny na drobne, bzdurne wręcz niedogodności! Oto kroczy, radośnie uśmiechnięty, w narodowo jednolitej masie, w końcu nierozpoznawalny.

Jeden jak wszyscy, a wszyscy jak jeden!

Format PDF (7 stron A5, wielkość pliku 0.6 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 16 - WARA, czyli scalenie narodowe - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s