Listy do Polski 29: „Wesołych świąt, Polsko!” (PDF)

Listy do Polski 29: „Wesołych świąt, Polsko!” (PDF)

Grzesio życzy pełnym sercem, z rączką na piersiach, z łezkami w oczach… Pragnie dla Polski rzeczy niby zasadniczych, a jednak spychanych w przeciętnej opinii do sfery pustych mrzonek. Marzyć zawsze można: co by było gdyby nagle wszyscy, jak mąż jeden, w cudownym natchnieniu, poczęli kroczyć drogą wyśnioną przez Grzesia?

Format PDF (6 stron A5, wielkość pliku 0.6 MB) – pobierz tutaj Pobierz publikację Listy do Polski 29 - Wesołych świąt Polsko - w formacie PDF

Informacje Grzesio Polak
Rodzina, szkoła, studia, otoczenie, doświadczenia, samouczki itd. - nic nie pomogło i Grzesio pozostał niekompatybilny ze zorganizowanym systemowo światem, czyli nigdy nie dorósł. Krnąbrny genotyp, wbrew wszelkim zewnętrznym wpływom, zapobiegł manifestacji procesów dojrzewania, skazując nieboraka na łasce osobistych, infantylnych wyborów oraz politycznie niepoprawnych konkluzji. Tak więc Grzesio kroczy po padole ziemskim, zmagając się ze swoją naturą, tudzież z naturą szerzej rozumianą (życiem generalnie; stanem rzeczy; siłami uniwersum), a walka jest to nierówna! Miłego czytania!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s